Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Orjinal Mürekkep Kartuş

          Yazıcı üretici firmalarına geliştirdiği, metin, resim ve benzeri çıktıları en net ve canlı olarak baskı alabileceğiniz sıvı haldeki kartuşlara Orjinal Kartuş olarak isimlendirilir. HP, Epson, Canon ve Brother gibi bir çok bilindik marka bulabilirsiniz. Orjinal Yazıcı Kartuşları, markaların anlaşmalı bulunduğu fabrikalarda ve geliştirdiği teknoloi ile sorunsuz ve yüksek kalitede baskılar elde edilebilmesi için geliştirlmiştir.


Standart Mürekkep Kartuşlar

          Genellikle günlük düşük baskılar alan kullanıcılar tarafından tercih edilir. İçerisindeki mürekkep kapasite standart olan, fazla baskı ihtiyacı olmayan kişi ve firmalar tarafından kullanılabilir.

Ekonomik Paket Mürekkep Kartuşlar

          Mürekkep püskürtmeli yazıcılar siyah ve 3 renk kartuş ve ayrıca 4 renk ayrı ayrı satış yapılmaktadır. Ekonomik paket olarak adlandırdığımız mürekkep kartuşar, aynı paket içerisinde siyah ve renkli kartuş tek seferde satın alabiliyorsunuz. Standart kartuşlara göre baskı sayısı aynıdır. Fiyat olarak ekonomik paketler %20 ye yakın fiyat avantajı sağlamaktadır.

XL Yüksek Kapasiteli Mürekkep Kartuşlar

          İsminden de anlaşılacağı üzere XL kartuşlar, normal kartuşlara göre mürekkep seviyeleri arttırılmış, yüksek baskı ihtiyacı olan şahıs ve firmalara hitap etmektedir. Fiyat olarak normal kartuşlara göre daha yüksek fiyatta satışı yapılan XL kartuşlar, yüksek baskı sayısı ile baskı maliyetlerinizi en düşük seviyeye indirebiliyor.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.