LENOVO 400 Wireless GY50R91293 Kablosuz Mouse

Fiyat:
6,70 USD + KDV
KDV Dahil:
249,24 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Lenovo 400 kablosuz mouse gerekli beklentileri karşılayan bir model oluşuyla beğeni görür. Özel taleplerinizi kapsayan oyun ve günlük kullanımlar için gerekli performansı sağladığı gibi profesyonel ortamlar için de uygundur. Farklı yüzeylerde kullanıldığı takdirde de performansı minimum derecede etkilenir. Kablosuz oluşu taşınmasını kolaylaştırır, USB bağlantısı birden fazla cihazda kullanmayı olanaklı hale getirir. Tek pil gerektirerek fazla enerji talep etmez. Tasarımıyla bilgisayar setinize estetik bir görünüm katar. Lenovo 400 kablosuz elde ne büyük ne de küçük hissettirecek bir yapıya sahiptir. Sağ ve sol ellerin ergonomisi dikkate alınarak dizayn edilen bir ürün olduğundan size konforlu bir kullanım vadeder.

Lenovo 400 Kablosuz Mouse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mouse satın alan müşterilerin önemsediği birkaç faktör bulunur. Gerek oyun gerekse de diğer kullanımlar için önemli olan en büyük faktörlerden biri tuşların hassasiyetidir. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R9123 yorumları ise ürünün bu ve benzeri beklentileri karşılamaktaki yetkinliğini kanıtlar. Malzeme kalitesi ürünün ne kadar süre kullanılabileceğini de etkileyen bir faktör olduğundan önemli bir etkeni teşkil eder. Söz konusu durum modelin elde tutulduğunda ağır ya da hafif hissettirmesinin de nedenidir. Ürünün farklı koşullar altında örneğin farklı konum ve yüzeylerde nasıl bir reaksiyona sahip olacağı da uyumluluk kapasitesinin bir göstergesidir. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R91293 ürünü bu öncelikleri kendine has bir standart içinde karşılar.

Lenovo 400 Kablosuz Mouse Özellikleri

Model tek AA pil ile çalışır ve optiktir. Pilin yerleştirileceği yatak kısmı mouse üst tarafında gömülü olarak yer alır. Böylece alt kısmın daha pürüzsüz olmasına yardımcı olarak kullanım esnasındaki akışkanlık hissini destekler. 1200 DPI hızına sahip oluşuyla işlem reaksiyonu hissini tatmin edici bir seviyede tutar, buna karşın mouse hızını istediğiniz ölçüde kişiselleştirebilirsiniz. Kapatma tuşunun bulunması aktif olunmayan durumlarda enerji tüketiminin önüne geçer. Buna ek olarak kapatmanın unutulduğu durumlarda da ürün kendisini uyku moduna alır. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R91293 satın alarak ilk andan itibaren güçlü bir kullanım deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok KoduGY50R91293
MarkaLENOVO
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.