HP SAHTECİLİKLE MÜCADELE

Sahte yazıcı kartuşlarına karşı kendinizi koruyun


Sahte kartuş baskı malzemelerine karşı kendinizi korumak için satın almadan önceki bu basit adımların her birini uygulayın:

Orijinal HP olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz?
Hp Güvenlik Etiketi Kontrolü.
Etiketin geçerli olduğunu gözle doğrulamak
için aşağıdaki adımları gerçekleştirin:
“OK” ve “√” işaretlerinin karşı yönlerde
hareket ettiğini görmek için kutuyu öne ve
arkaya eğin
“OK” ve “√” işaretlerinin aynı yönlerde
hareket ettiğini görmek için k
utuyu sağa ve
sola eğin
animated genuine hp seal
Orijinal HP Güvenlik Mühürleri görüntü kaydırma teknolojisiyle tasarlanmıştır. Mührünüz tanımla uyuşursa orijinal HP kartuşudur. 

QR Kodu İle Hp Kartuş Sorgulama
En son etiketler, bir akıllı telefon ‘uygulaması’ kullanarak doğrulayabileceğiniz benzersiz bir kod sağlar. Bu nedenle, HP Mobile Authentication seçeneğine erişmek için etikete basılı Hızlı Yanıt (QR) kodunu bir akıllı telefon ile yakalamanız yeterlidir. QR kodu, i-nigma gibi birçok ücretsiz QR kodu okuyucusu ile veya HP eSupplies uygulamasına (varsa) dahil edilen okuyucu ile okunabilir. QR kodlarını bir akıllı telefon ile yakalayamazsanız, yeni güvenlik etiketlerinde gösterilen URL’den (www.hp.com/go/ok) HP Mobile Authentication web sitesine gidin ve etiketi doğrulamak için etiketin seri numarasını girin.
2. Adım: QR Kodu tarayınQR code animation

Neden Orijinal HP mürekkep kartuşlarını ve tonerlerini tercih etmelisiniz?
Orijinal HP kartuşlarının yerini alabilecek başka bir şey yoktur. Sahte, dolum ve muadil kartuşlar orijinal HP kartuşlarının yakınından bile geçemezler. Sahte kartuşların yasal olmamasının yanı sıra orijinal HP satın almanın en geçerli nedeni, sağladığı çeşitli avantajlar nedeniyle açıkça en iyi seçenektir.

Müthiş fiyat
Orijinal HP kartuşları düşük bir toplam baskı maliyetine sahiptir. Sahte ürünler üretkenliğinizi azaltarak yeniden alınan ve düşük kaliteli baskılarla maliyetleri yükseltebilir.

Olağanüstü kalite
Orijinal HP kartuşları hızlı, verimli baskı ve olağanüstü sonuçlar sağlar. Sahte kartuşlar hiçbir kalite güvencesi sağlamaz.

Kanıtlanmış güvenilirlik
Orijinal HP kartuşları, 20 yıllık araştırma ve geliştirmeyle desteklenir; sahte modellerden kaynaklanabilecek sızıntılardan veya sorunlu baskılardan kaçının.

Olağanüstü HP desteği
Tüm Orijinal HP kartuşları üstün destek, hizmet ve garantiyle desteklenir. Tüm avantajlardan faydalanmak için Orijinal HP kartuşlarını kullanın.

Hp ürünleri için daha fazla desteğe ihtiyacınız olursa 444 7171 hp müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz...

05.05.2017PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.