HP JD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP JD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver
Görsel 1
Fiyat:
609,44 USD + KDV
KDV Dahil:
5.316,60 TL
5316.60 www.teknotrend.net
Düşük Stok Lütfen Telefon İle Teyit Ediniz;
Standart A small form-factor pluggable (SFP) Gigabig LX transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 550m on MMF or 10Km on SMF
Diğer Özellikler 1 SFP 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX)
Boyutlar (G x D x Y) 5.51 x 1.52 x 1.17 cm
Ağırlık 0.02 kg
Garanti Süresi Lifetime, advance replacement, next business day
Diğer Özellikler
Stok KoduJD119B
MarkaHP
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.