HP JD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver

Fiyat:
609,44 USD + KDV
KDV Dahil:
12.441,11 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

KDV Dahil 12.146,33 TL
595,00 USD + KDV
KDV Dahil 700,81 TL
34,33 USD + KDV
Standart A small form-factor pluggable (SFP) Gigabig LX transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 550m on MMF or 10Km on SMF
Diğer Özellikler 1 SFP 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX)
Boyutlar (G x D x Y) 5.51 x 1.52 x 1.17 cm
Ağırlık 0.02 kg
Garanti Süresi Lifetime, advance replacement, next business day
Diğer Özellikler
Stok KoduJD119B
MarkaHP
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.