Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

AHM BİLİŞİM TEKN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - www.teknotrend.net 
 
 
2002 yılından günümüze kadar başarı ile sürdürülen AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ perpa Ticaret Merkezinde çalışma faaliyetine başlamıştır. AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Muadil Sarfmalzeme serüvenimiz yurt içi genelinde hızla büyüyerek devam etmektedir.
 
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla, Orjinal ve Muadil Toner hizmetini toptan ve perakende olarak hizmete sunmuştur. Bu kapsamda yurt içinde Muadil toner sektöründe, daima örnek gösterilen bir kuruluş olmuştur. Piyasada var olan Muadil Tonerin daha kaliteli ve daha dayanıklı olarak ithalatını gerçekleştirmiştir. Muadil toner grubunun piyasada var olan çeşitlerin kalitesini artırmak için bir değişiklik yapabilmek hedefi ile çalışmalarımızı daha üst bir seviyeye çıkarmış bulunmaktayız. Sektörde lider bir marka olarak kurumsal politikamız kapsamında, geçmişteki tecrübe ve birikimleri günümüze aktararak karlı büyümeyi sürdürebilmiş bir Pazar haline gelmiştir.
 
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak yeni ve yenilikçi ürünlerle iç pazara her gün daha fazla gelişime yatırım yapmaktayız. Risk yönetimindeki başarımız ile karlı büyümeyi destekleyecek alanlarda etkinliğimizi arttırarak, iş kollarımızı genişletmeyi hedefliyoruz.
Kısa sürede iç piyasada lider muadil toner grubu arasında yerini alan AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ürün ve bilgi birikimi ile firmanızın baskı maliyetlerini minimum seviyeye indirerek, ekonomik ve keyifli hale getirerek sizlere iyi bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.
Saygılarımızla


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.