Müşteri Hizmetleri

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

 
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ , kullanıcıların www.teknotrend.net sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
 
 
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ , işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. 
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ , kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
 
 
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ ' in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.teknotrend.net sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ ' in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 
 
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ , kullanıcılara ve kullanıcıların www.teknotrend.net sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

YASAL UYARI
Bu yayın AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ tarafından hazırlanmış olup, içinde yer alan bilgiler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan temin edilmiştir. Bununla beraber gerek bu yayındaki gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı www.teknotrend.net sorumlu tutulamaz.
AHM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ 


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.