Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Lütfen Fiyat Sorunuz
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

MarkaHPE
Ağırlık45 g
Yükseklik15,2 mm
Genişlik55,9 mm
Derinlik12,7 mm
ArayüzSFP
Veri transfer hızı (maks)1000 Mbit/s
Fiber kanal bağlantı noktaları2
Fiber optik bağlantıLC
SFP alıcıverici türüLX
Kablo tipiFiber optik
Maksimum transfer mesafesi10000 m
Tek modlu fiber (SMF) destekliEvet
Diğer Özellikler
Stok KoduJ4859D
MarkaHPE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.