Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transc

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transc
Görsel 1
Lütfen Fiyat Sorunuz
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

MarkaHPE
Ağırlık45 g
Yükseklik15,2 mm
Genişlik55,9 mm
Derinlik12,7 mm
ArayüzSFP+
Veri transfer hızı (maks)10000 Mbit/s
Fiber optik bağlantıLC
SFP alıcıverici türüSR
Kablo tipiFiber optik
Maksimum transfer mesafesi300 m
Çok modlu fiber (MMF) destekliEvet
Diğer Özellikler
Stok KoduJ9150D
MarkaHPE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.